KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12645305
nr 1264 5305
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Etsning, Signerad i tryckplåt. Motivet: 22x28 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:58:20
500 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall